اپلیکیشن ایوا: راحت ترین راه تهیه انواع بسته های اینترنتی همراه

اپلیکیشن ایوا: راحت ترین راه تهیه انواع بسته های اینترنتی همراه

با فراگیرشدن استفاده از گوشی های هوشمند استفاده از اینترنت همراه نیز به یکی از الزامات عادی ما کاربران بدل شده است. رواج گسترده اپلیکیشن های ارتباطی و شبکه های اجتماعی هم فضایی فراهم کرده که حالا بسیاری از ما همیشه آنلاین هستیم و خیلی کم پیش می آید که آفلاین باشیم. بسته به نحوه مصرف اینترنت، هر چند وقت یکبار برای خودمان یا اطرافیان مان بسته های مختلف اینترنت تهیه می کنیم و به این ترتیب، خرید بسته اینترنت به یکی از خریدهای عادی ما بدل شده است. در این میان یکی از سوال های ما این است که چه بسته ای بخریم و چگونه؟

 

راه های تهیه بسته های اینترنتی تلفن همراه

اپراتورهای تلفن همراه نظیر رایتل و ایرانسل و همراه اول بسته های متنوعی برای کاربران خود تدارک دیده اند و پیوسته هم تنوع بسته های خود را هم بیشتر می کنند. هر کدام از این اپراتورها راه های مختلفی برای ارائه خدمات خود به مشتریان خود ارائه کرده است: رجوع به سایت هر یک از این اپراتورها،  استفاده از کدهای دستوری خاص هر کدام از اپراتورها و البته اپلیکیشن خاص آن اپراتور نظیر همراه من، ایرانسل من و رایتل من. در این میان برخی اپلیکیشن های پرداخت هم هستند که خدمات گسترده ای ارائه می کنند و مثلا در مورد بسته اینترنت خدمات آنها منحصر به یک اپراتور نیست.

مثل اپلیکیشن پرداخت الکترونیک سداد: ایوا!

 

ایوا بسته های متنوع اینترنتی از همه اپراتورها

ایوا بسته های همه اپراتورهای فعال را به تفکیک بازه زمانی و حجم بسته برای کاربران ایوا فراهم آورده است. ایوا تلاش کرده تا متنوع ترین بسته ها در این اپلیکیشن گردآوری کند تا کاربران متناسب با نیاز خودشان بسته مورد نظر خود را خریداری کنند. بسته به اپراتوری که انتخاب می کنید می تونید بازه های زمانی مختلف بسته رو با حجم های مختلف ببینید و انتخاب کنید.

 

بسته های همراه اول در بازه های زمانی روزانه (9 بسته)، هفتگی (12 بسته)، هشت روزه (3 بسته)، یک ماهه (11 بسته)، دو ماهه (2 بسته)، سه ماهه (3 بسته)، چهار ماهه (2 بسته)، شش ماهه  (2 بسته) و بالاخره یکساله (2 بسته).

 

بسته های ایرانسل در بازه های زمانی ساعتی (6 بسته)، روزانه (10 بسته)، سه روزه (6 بسته)، هفتگی (11 بسته)، پانزده روزه (6 بسته)، یک ماهه (19 بسته)، دو ماهه (3 بسته)، سه ماهه (2 بسته)، چهار ماهه (2 بسته)، شش ماهه (2 بسته) و بالاخره یکساله (2 بسته).

 

بسته های رایتل در بازه های زمانی روزانه (9 بسته)، سه روزه (4 بسته)، هفتگی (9 بسته)، پانزده روزه (6 بسته)، یک ماهه (21 بسته)، دو ماهه (3 بسته)، سه ماهه (3 بسته)، شش ماهه (32 بسته)، یکساله (3 بسته) همراه با 3 بسته افزایشی. 

 

 هدف ایوا در گردآوری بسته های متنوع همه اپراتورها این بوده که کاربران به راحتی و در کمترین زمان ممکن بتوانند از طریق همین اپلیکیشن بسته مورد نظر خود را برای خودشان یا دیگران از هر اپراتوری که در نظر دارند تهیه کنند. ایوا همچنان این بخش را روزآمد خواهد کرد و بسته های جدید اپراتورها را به این سبد خواهد افزود. 

 

پشتیبانی ایوا

موفقیت تراکنش های ایوا بسیار بالا و بالغ بر 99.5٪ است. سال گذشته ایوا توانسته امکان وقوع تراکنش های ناموفقی را که به علت خطایی از جانب خود این اپلیکشین صورت می گیرد به کمتر از نیم درصد 0.5٪ برساند. با این حال در صورتی که در فرایند خرید بسته اینترنت به مشکلی برخوردید یا نهایتاً تراکنش شمت ناموفق شد با مرکز تماس 24 ساعته ایوا تماس بگیرید تا مشکل شما در اسرع وقت حل شود.

تردید نکنید: با ایوا هیچ تراکنشی ناموفق نمی ماند!

 


دانلود ایوا

خیلی راحت می تونید ایوا رو از راه های زیر دانلود کنید

 

ارسال عدد 1 به 2000444