پرداخت دوره ای ایوا

چگونه اشتراک بخریم یا آن را تمدید کنیم

ایوا می کوشد تمام خدمات خود را با یک تفاوت ساده عرضه کند و این رویه را در ارایه تمام خدمات خود نظیر پرداخت خلافی خودرو، پرداخت عوارض خروج از کشور، مانده گیری، کارت به کارت و خرید شارژ و اینترنت دنبال می کند. با خرید اشتراک از طریق ایوا هم در وقت و هم در هزینه های خود صرفه جویی می کنید.

از این پس می توانید اشتراک های مربوط به اپلیکیشن های مختلف خود را از ایوا ساده تر و ارزان تر تهیه کنید. ایوا اشتراک اپلیکیشن هایی نظیر نماوا، آیو، مودیک، سیب اپ، کاناپه، مای اپس، هم آهنگ، هم نوا و پول تیکت را از همه جا ارزان تر ارائه می کند. همچنین فقط با زدن یک تیک می توانید تمدید خودکار اشتراک خود را فعال کنید تا به هنگام اتمام آن، تمدید و فرایند پرداخت به صورت خودکار انجام شود. این خدمت را می توانید با برداشتن همان تیک غیر فعال کنید. این خدمت از طریق گزینه «پرداخت دوره ای» در دسترس است و آخرین خدمت اپلیکیشن ایوا در کنار ده ها خدمت جذاب دیگر آن محسوب می شود. بزودی قابلیت شارژ، خرید و تمدید اشتراک سرویس دهنده های جدید و بسیاری قابلیت های دیگر نیز به این بخش اضافه خواهد شد.

برای نصب ایوا روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

 

 

تفاوت های ساده مزیت ایوا هستند.

اگر هم اکنون عضو یک سرویس دهنده نیستید و قصد استفاده از خدمات و محصولات آنرا دارید، می توانید به سادگی با خرید اشتراک آن از طریق ایوا به صورت خودکار عضو سرویس دهنده شوید.

 

فیلم، سریال، موسیقی، ترانه، اپلیکیشن و تفریحات مورد علاقه خود را از ایوا ساده تر و ارزان تر تهیه کنید.

 

کاربران ایوا می توانند از این طریق انواع خدمات مفرح و موردنیاز برای اوقات فراغت خود را در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به آسانترین شیوه خریداری کنند.

 


 

ساده تر و ارزان تر با ایوا