فراخوانی فراخوانی ...

برندگان جوایز سداد

برندگان جوایز سداد

شرکت پرداخت الکترونیک سداد، جشنواره های جوایز را برای تقدیر از همراهی صمیمانه پذیرندگان گرامی خود تدارک دیده است و تا کنون جشنواره های متعددی برای کاربران محصولات و خدمات مختلف خود برگزار کرده است. چهارمین جشنواره سداد با شعار «یه کم بیشترش کن» از  ابتدای آذرماه  97 برای پذیرندگان کارتخوان سداد در جریان است و تا پایان اردیبشت ماه 98 نیز ادامه دارد. این جشنواره فرصتی بوده برای ما تا قدردان اعتماد دیرپای مشتریان خود باشیم. در این طرح بنا بر این بوده که امکانی فراهم کنیم تا پذیرندگان مان در همان حال که به کسب و کار خود مشغولند، امتیاز کسب کنند و مشمول جوایز نقدی شوند. در جشنواره «یه کم بیشترش کن» پذیرندگان با قدری بهبود عملکرد نسبت به وضعیت پیشین خود وارد قرعه کشی جوایز می شوند.

 

جوایز جشنواره «یه کم بیشترش کن»

در جشنواره «یه کم بیشترش کن» هر روز یک قرعه کشی برای جایزه 5 میلیون تومانی و هرماه یک قرعه کشی برای جایزه 20 میلیون تومانی صورت می گیرد. 

  • هر روز یک جایزه 5 میلیون تومانی 
  • هر ماه یک جایزه 20 میلیون تومانی 

 

نحوه محاسبه امتیاز 

نحوه محاسبه امتیاز پذیرندگان به این صورت است که به ازای هر تراکنش شامل خرید، مانده گیری، شارژ و پرداخت قبض یک امتیاز و به ازای هر ده میلیون ریال کارکرد دو امتیاز به پذیرندگان تعلق می گیرد.

  • هر تراکنش (خرید، مانده گیری، شارژ و پرداخت قبض): یک امتیاز
  • هر ده میلیون ریال کارکرد: دو امتیاز

 

مراسم قرعه کشی جوایز

مراسم قرعه کشی و اعلام اسامی برندگان هر چهارشنبه ساعت 5 بعد از ظهر با حضور ناظر صدا و سیما و مدیران ارشد پرداخت الکترونیک برگزار و به صورت زنده از صفحه اینستاگرام سداد به آدرس @sadad_co  پخش می شود. بسیاری از کاربران عزیز ایوا همراه با ما پخش زنده این مراسم را در اینستاگرام مشاهده می کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار اپلیکیشن ایوا و سایر جشنواره های آن می توانید به صفحه اینستاگرام سداد مراجعه کنید. 

 

برندگان جشنواره جوایز 5 میلیون تومانی

برندگان هفته اول

برندگان هفته دوم

برندگان هفته سوم

برندگان هفته چهارم

برندگان هفته پنجم

برندگان هفته ششم

برندگان هفته هفتم

برندگان هفته هشتم

برندگان هفته نهم

برندگان هفته دهم

برندگان هفته یازدهم

برندگان هفته دوازدهم

برندگان هفته سیزدهم

برندگان هفته چهاردهم

برندگان هفته پانزدهم

برندگان هفته شانزدهم

برندگان هفته هفدهم (هفته اول فروردین 1398)

برندگان هفته هجدهم (هفته دوم فروردین 1398)

برندگان هفته نوزدهم (هفته سوم فروردین 1398)

برندگان هفته بیستم (هفته چهارم فروردین 1398)

برندگان هفته بیست و یکم (هفته اول اردیبهشت 1398)

برندگان هفته بیست و دوم (هفته دوم اردیبهشت 1398)

برندگان هفته بیست و سوم (هفته سوم اردیبهشت 1398)

برندگان هفته بیست و چهارم (هفته چهارم اردیبهشت 1398)

برندگان جشنواره جوایز 20 میلیون تومانی ماهانه

 

پذیرندگان می توانند مثل ماه های گذشته از طریق بخش جشنواره اپلیکیشن پالس ضمن مشاهده امتیازها و کدهای شانس، شاهد اخبار، جوایز و برندگان هر هفته باشند و مراسم قرعه کشی را هر چهارشنبه ساعت 5 بعد از ظهر به صورت زنده از صفحه اینستاگرام سداد به آدرس @sadad_co تماشا کنند.

 

 

 

دیدگاه ها

علیرضا احمدی

من الان حدود 4 الا 5 ساله دارم از دستگاه کارتخوان سداد بانک ملی استفاده میکنم ولی هیچی برنده نشدم یعنی اینقدر بد شناسم ممنونم از لطف تون با این همه جوایز ارزندتون اینهمه ماشین رنگی که تبلیغات انجام دادیم و برنده هم نداشتن خیلی متشکرم

علیرضا احمدی

سلام خسته نباشید چرا از بندرعباس با اینهمه تعدد کارتخوان توی توی 24 هفته فقط 1 برنده بوده و تو ماهانه 20 میلیونی هم که هیچی ولی اصفهان و آذربایجان شرقی اینهمه برنده داشته بعد می گین پارتی بازی و باند بازی در کار نیست این انصاف نه وژدانن اینهمه فکر نمی کنین یکم تابلو دارین باند بازی میکنین