جوایز خندوانه

جوایز برنامه خندوانه در فصل ششم

برنامه خندوانه در فصل ششم یک دوست جدید به علاقه مندان خود معرفی کرد که کسی نبود جز اپلیکیشن ایوا. این دوست در فصل ششم خندوانه جایزه هایی متنوع و هیجان انگیز به کاربران خود اهدا کرد.

 

ایوا چیست؟

ایوا یک اپلیکیشن پرداخت متفاوت است. آنچه ایوا به کاربران خود می دهد «یک تفاوت ساده» اما اثربخش است. شاید اکثر خدمات ایوا مشابه سایر اپلیکیشن های پرداخت باشد. اما ایوا این خدمات را همراه با «یک تفاوت ساده» عرضه می کند.
خدمات متنوعی نظیـرِ خـرید شـارژ و اینترنت، پرداخت قبض های شهـری، کارت به کارت، استعـلام و پرداخت خلافی خودرو، خرید بلیط اتوبوس و نیز خدمات ویژه ای مانندِ پرداخت عوارض خروج از کشور و پرداخت های دولتی و سـازمانی در این اپلیکیشن مهیا شـده است. همه می توانند از طـریق ایوا به تاریخچـه تمـام فعالیت های مالی خود دسترسی داشته باشند.

 

جوایز ایوا

ایوا با حضور در برنامه خندوانه هر هفته سه جایزه 10 میلیون تومانی اهدا کرد که با ایجاد «یک تفاوت ساده» بدل به 20 میلیون تومان می شد. از قرعه کشی 23 دیماه 97 به بعد، ایوا علاوه بر جوایز 10 میلیون تومانی، هر هفته 12 جایزه قطعی نیز به جوایز خود افزوده که ویژه کاربرانی است که بیشترین تراکنش ها را داشته باشند. درهر یک از خدمات «پرداخت قبض»، «خرید شارژ»، «مهربانی» و «خرید بسته های اینترنتی» سه کاربری که بیشترین تراکنش را داشته باشند بدون قرعه کشی برنده یک ربع سکه می شوند.

 

نحو کسب امتیاز در ایوا

امتیاز کاربر در قرعه کشی هر هفته، 5 برابر مجموع تراکنش هایش (به غیر از کارت به کارت که امتیازی ندارند) است. به عبارت دیگر هر تراکش 5 امتیاز دارد.

 

مراسم قرعه کشی جوایز

مراسم قرعه کشی و اعلام اسامی برندگان روزهای یکشنبه ساعت 5 بعد از ظهر با حضور ناظر صدا و سیما و مدیران ارشد پرداخت الکترونیک زنده برگزار می شود و از صفحه اینستاگرام ایوا به آدرس @iva.app به صورت زنده قابل مشاهده است. همچنین برای اطلاع از آخری اخبار مربوط به اپلیکیشن ایوا و نیز سایر جشنواره های آن می توان به صفحه اینستاگرام ایوا مراجعه کرد. 

 

مشاهده امتیاز در جشنواره جوایز ایوا

کاربر ایوا می تواند با انتخاب گزینه «یک تفاوت ساده» در صفحه اصلی اپلیکیشن امتیازهای مختلف خود در جشنواره های مختلف و همچنین کدهای شانس خود را مشاهده کند.
ردیف های شانس کاربر بنا به امتیازی که در طول هفته به دست آورده است، در ساعت 24 روزهای سه شنبه تولید می شوند.

هر تراکنش  =  یک امتیاز  =  یک شانس

 

شارژ رایگان در ایوا

در ایوا به ازای انجام برخی تراکنش ها طلا به دست می آورید. طلا ارزش و اعتباری است که برای گرفتن شارژ رایگان، کمک کردن به دیگران و بازی کردن به آن احتیاج دارید. همیشه می توانید ذخیره طلای خود را در صفحه پروفایل ببینید.

 

برخی خدمات ایوا

 

کارت به کارت

با ایوا می توانید در امنیت کامل انتقال وجه شتابی دهید. این امکان از مبدأ اکثر بانک ها به تمامی بانک های کشور فراهم شده است.

 

خلافی خودرو

امکان استعلام رایگان و پرداخت دسته ای یا موردی جرائم راهنمایی و رانندگی در ایوا فراهم شده است.

 

پرداخت سازمانی

با ایوا می توانید تمام واریزهای خود به سازمان های دولتی نظیر قوه قضاییه، اداره بنادر یا سازمان اوقاف را انجام دهید. ازآنجاکه ایوا ابتدا اطلاعات پرداخت را از سازمان مربوطه استعلام می کند، احتمال بروز اشتباه کاربری در طی فرایند صفر می شود.

 

عوارض خروج از کشور

وقتی عوارض خروج خود را با ایوا پرداخت می کنید، اطلاعات شما حداکثر پس از 30 دقیقه در سامانه ناجا ثبت می شود و شما می توانید صرفاً با ارائه مدارک شناسایی در بخش کنترل گذرنامه، از مرز عبور کنید.

 

مالکیت ایوا

ایوا متعلق به شرکت «پرداخت الکترونیک سداد» در مجموعه بانک ملی ایران است.

 

دانلود ایوا

برای دانلود ایوا عدد 1 را به 2000444 ارسال کنید یا #737* را شماره گیری کنید تا لینک دانلود برای شما ارسال شود.
 همچنین می توانید برای گوشی های اندرویدی به گوگل پلی و کافه بازار و برای گوشی های IOS به سایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد (www.sadadpsp.ir) مراجعه کنید.


ارتباط با ایوا


تلفن خدمات مشتریان:42739000 -021
آدرس اینترنتی:  ivaapp.com 
اینستاگرام: @iva.app