فراخوانی فراخوانی ...
پنج نقطه عطف در تاریخ پرداخت الکترونیکی

پنج نقطه عطف در تاریخ پرداخت الکترونیکی

تا به حال به این فکر کرده اید که دنیا چه جور جایی بود اگر مجبور بودیم مایحتاج مان را با غلات یا حیواناتی که شکار می کنیم مبادله کنیم؟ هزاران سال کار دنیا بر همین منوال بود و اگر ما هم در آن دوره زندگی می کردیم چاره ای نداشتیم جز این که با واقعیت زمانه همراه شویم...

برندگان جوایز سداد

برندگان جوایز سداد

شرکت پرداخت الکترونیک سداد، جشنواره های جوایز را برای تقدیر از همراهی صمیمانه پذیرندگان گرامی خود تدارک دیده است و تا کنون جشنواره های متعددی برای کاربران محصولات و خدمات مختلف خود برگزار کرده است.

جوایز اپلیکیشن ایوا

جوایز اپلیکیشن ایوا

ایوا یک اپلیکیشن پرداخت متفاوت است. ایوا برای کاربران خود «یک تفاوت ساده» ولی اثربخش به ارمغان آورده است. شاید در نگاه اول به نظر برسد که اکثر خدمات ایوا مشابه سایر اپلیکیشن های پرداخت است، ولی کاربران می دانند که ایوا هر یک از این خدمات را با «یک تفاوت ساده» همراه کرده است.

همه چیز درباره ستاره مربع ها

همه چیز درباره ستاره مربع ها

هرکسی که از طریق موبایل خرید می کند حالا دیگر کدهای USSD را می شناسد. این کدها همان کدهایی هستند که معمولاً در قالب #عدد* با موبایل شماره گیری می کنیم و از طریق آنها اعتبار موبایلی می خریم، بسته های اینترنتی تهیه می کنیم، قبض های خود را می پردازیم یا از میزان اعتبار خط تلفن خود مطلع می شویم. کدهای دستوری در کنار اپلیکیشن های پرداخت و درگاه های اینترنتی از ابزارهای اصلی خرید از راه دور هستند.

قیمت کارتخوان سیار چقدر است؟

قیمت کارتخوان سیار چقدر است؟

هر شیوه پرداخت ترکیبی منحصربه فرد از ابزارهای پذیرش و مسیرهای اتصال به شبکه پرداخت است. ابزار پذیرش یک نرم افزار یا سختافزار است که امکان پرداخت وجه را فراهم میکند.

فین تک چیست؟

فین تک چیست؟

تردیدی نیست که اکنون فن آوری بیشتر عرصه های زندگی را تسخیر کرده و فعالیت های روزمره همه ما را تغییر داده است. شاید مهم ترین عرصه مربوط به فعالیت های روزانه ما باشد، مشخصاً خرید کردن و هر آنچه مربوط به خدمات مالی است.

همه چیز درباره پرداخت الکترونیک سداد

همه چیز درباره پرداخت الکترونیک سداد

امروزه آن قدر به پرداخت های الکترونیکی عادت کرده ایم که گاهی یادمان می رود تا همین اوایل دهه هشتاد شمسی روال کارها به کلی متفاوت بود. حالا دیگر ایستادن در صف های طولانی بانک یا حمل پول نقد با حجم بالا بخشی از حافظه فعال ما نیست.

جوایز خندوانه

جوایز خندوانه

برنامه خندوانه در فصل ششم یک دوست جدید به علاقه مندان خود معرفی کرد که کسی نبود جز اپلیکیشن ایوا. این دوست در فصل ششم خندوانه جایزه هایی متنوع و هیجان انگیز به کاربران خود اهدا کرد.

فرق کارتخوان موبایلی و کارتخوان اندرویدی

فرق کارتخوان موبایلی و کارتخوان اندرویدی

احتمالاً برای شما هم این سؤال پیش آمده که کارتخوان موبایلی چه فرقی با کارتخوان اندرویدی دارد. اسم این دو نوع کارتخوان طوری است که آدم فکر می کند احتمالاً اینها دو اسم مختلف برای یک نوع کارتخوان هستند. ولی واقعیت این است که ...