فروش سهام عدالت از طریق درگاه بانک ملی و اپلیکیشن ایوا

فروش سهام عدالت از طریق درگاه بانک ملی و اپلیکیشن ایوا

از چندی پیش سهام عدالت وارد مرحله آزادسازی شده و صاحبان این سهام می توانند سهام خود را آزاد کنند. در این مدت برخی از سهام داران سهام خود را آزاد کرده اند و حالا می توانند مرحله دیگری از این فرایند را به انجام برسانند.

چگونه سهام عدالت خود را آزاد کنیم؟

چگونه سهام عدالت خود را آزاد کنیم؟

این روزها بحث از سهام داغ است هم سهام دولتی ETF و هم سهام عدالت. برای خواندن مطلبی جامع در خصوص سهام دولت می توانید رجوع کنید به مطلب سایت سداد با عنوان «عرضه سهام دولت» در قسمت ایوا که در بخش محصولات و خدمات این سایت به نشانی https://sadadpsp.ir/fa/etf قرار دارد. در این مطلب قصد داریم به تحول اخیر سهام عدالت بپردازیم و ضمن اشاره به گذشته سهام عدالت به موضوع آزادسازی و توضیح جزئیات عملی آن بپردازیم.

اپلیکیشن ایوا: راحت ترین راه تهیه انواع بسته های اینترنتی همراه

اپلیکیشن ایوا: راحت ترین راه تهیه انواع بسته های اینترنتی همراه

با فراگیرشدن استفاده از گوشی های هوشمند استفاده از اینترنت همراه نیز به یکی از الزامات عادی ما کاربران بدل شده است. رواج گسترده اپلیکیشن های ارتباطی و شبکه های اجتماعی هم فضایی فراهم کرده که حالا بسیاری از ما همیشه آنلاین ایم کم پیش می آید که آفلاین باشیم. بسته به نحوه مصرف اینترنت، هر چند وقت یکبار برای خودمان یا اطرافیان مان بسته های مختلف اینترنت تهیه می کنیم و به این ترتیب، خرید بسته اینترنت به یکی از خریدهای عادی ما بدل شده است

با ایوا هیچ تراکنشی ناموفق نمی ماند!

با ایوا هیچ تراکنشی ناموفق نمی ماند!

در این مطلب سعی می کنیم با نگاهی به برخی مغایرت ها یا تراکنش های ناموفق به علل بروز آنها هم اشاره کنیم و بگوییم که ایوا در صورت بروز این قبیل مغایرت ها چه راهکاری برای برطرف کردن آن پیش روی شما گذاشته است.

کیوپی (Q-PAY)، کیف پول ایوا

کیوپی (Q-PAY)، کیف پول ایوا

یکی از امکان های جدید حوزه پرداخت الکترونیک پرداخت از طریق «کیف پول» است. برخی اپلیکیشن ها با تدارک کیف پول امکانی فراهم آورده اند تا کاربران شان پرداخت های خود را به صورت خودکار یا با فرایندی کوتاه تر به انجام برسانند. کاربران می توانند با انتقال وجه به کیف پول خود همیشه میزانی اعتبار در این کیف پول داشته باشند و هنگام پرداخت وجه از این اعتبار استفاده کنند.

رمز یکبار مصرف

رمز یکبار مصرف

اگر تا به حال برای پرداخت های اینترنتی خود، مثلاً برای کارت به کارت کردن از طریق اپلیکیشن ها یا درگاه های پرداخت، از رمز دوم ثابت استفاده می کردید، بنا به آخرین اخبار از نیمه دوم دی ماه باید از رمز یکبار مصرف استفاده کنید.

پرداخت با دستگاه پوز، بدون کارت بانکی!

پرداخت با دستگاه پوز، بدون کارت بانکی!

خرید از طریق QR CODE خدمتی است که پرداخت الکترونیک سداد برای دارندگان کارتخوان خود و کاربران اپلیکیشن ایوا فراهم آورده است. با این راهکار کارتخوان های سداد و اپلیکیشن پرداخت ایوا به هم پیوند می خورند و مشتریان می توانند بدون استفاده از کارت بانکی در هر فروشگاهی که از کارتخوان های بانک ملی (سداد) استفاده می کند...